Co jest w mojej torbie? – Śmieszne Zwierzenia Torebek

Ponieważ ta seria nazywa się spill the bag, myślałem, że dobrze jest mówić o bałaganie, jakim jest zawartość torebki! AKA Co jest w mojej torbie!  

Trzymamy wszystko, czego nie potrzebujemy, ale jakoś nie możemy bez tego żyć. Trzymając o wiele więcej niż to konieczne, ale także trzymając Tylko niezbędne rzeczy. Torebka jest zawsze po twojej stronie, a gdy nie jest fala paniki pędzi nad tobą. Osobiście czuję się narażony i bezbronny bez mojej torebki. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebny konkretny przedmiot. A ponieważ producenci odzieży odmawiają wyposażenia nas kobiet w te same mocne kieszenie, co mężczyźni, musieliśmy polegać na naszym towarzyszu na ramieniu.  

Zawartość torebki damskiej nigdy nie powinna być kwestionowana. Na naszą obronę, naprawdę nie wiesz, kiedy będziesz czegoś potrzebować. Jednak z biegiem lat użytkowania i wielu przygód, wydają się gromadzić wątpliwych gości.  

Myśląc o wszystkich przypadkowych przedmiotach, które wślizgnęłam do torby, zainspirowałam się, aby zapytać kolegów o losowe przedmioty, które znalazły się w ich ukochanej torebce. Oto, co mieli do powiedzenia: 

Kocia Mama

Jednym z najbardziej przypadkowych przedmiotów był 14-kilogramowy worek karmy dla kotów … i nic więcej. Zakładam, że nie byłoby miejsca na nic innego z takim przedmiotem. Dla odrobiny kontekstu uwielbia swojego kota. Jej piękny koci przyjaciel lubi tylko pewien rodzaj karmy dla kotów, który jest zawsze niedostępny. Dlatego też, gdy w końcu zobaczy torbę w supermarkecie, musi ją natychmiast zabrać – bycie dobrą kocią mamą nie jest łatwe. Czasami musisz nosić ten ładunek, nawet jeśli śmierdzi Twoją ulubioną torebką.  

Doświadczony Pijak

Moim ulubionym przypadkowym produktem był kieliszek do połowy pełen wina. Kolega zwrócił uwagę, że płacąc za kieliszek, ma prawo się nim delektować. Nic nie jest gorsze niż pośpiechu z baru lub pubu z drogich drink wciąż pełne. Nie jesteśmy w wieku, w którym downing drinks jest niezbędną umiejętnością, nie mówiąc już o przyjemnym doświadczeniu. Dlatego zrobiła jedyną logiczną rzecz dla lekko tipsy i zdeterminowanej kobiety, włożyła ją prosto do torby. Nie polecałbym tego z wielu powodów; jednak podziwiam ją za jej poświęcenie i zaangażowanie w zdobywanie jej pieniędzy. Jak się zgodziła, wiele pomysłów brzmi lepiej, gdy jesteś tipsy.  

Dobry Przyjaciel

Klasyczny losowy przedmiot, który wielokrotnie pojawiał się w innej torebce kolegów, to para butów. Zwłaszcza, że nigdy nie miała własnych butów. Wygląda na to, że ma bosych pasjonatów jako przyjaciół, i kim ja jestem, by oceniać. Wszyscy przez to przechodziliśmy. Potykając się w domu w bólu z powodu okropnej pary butów, założyliśmy, że nie będzie „tym razem źle”, ale zawsze są. Dobrzy przyjaciele trzymają twoje buty, i mam nadzieję, że masz przyjaciół, którzy będą trzymać Twoje buty dla Ciebie.  

The Sappy Couple

Bardziej zdrowym i wzruszającym elementem był mały pęczek tłoczonych kwiatów. Tjego konkretny kolega od lat jest w obrzydliwie słodkim związku z ukochaną z dzieciństwa. Są razem niezwykle szczęśliwi i zdecydowanie nie jestem z tego powodu zgorzkniały. Na szczęście pominęli niezręczną i niemal brutalną grę, jaką jest randkowanie w XXI wieku. 

Znaczenie tłoczonych kwiatów … tylko czekać, to jest szczerze nieznośnie urocze. Są z pierwszego bukietu, który jej dał. Tak, chwila wyciągnięta prosto z Twojego ulubionego romcoma. Kto by pomyślał, że takie przemyślane czyny nadal miały miejsce … od 14-latka. Wciśnięty między 2 kawałki Twardego Plastiku idzie z nim wszędzie. Bo to sprawia, że się uśmiecha, albo używa go do napawania się. Tak czy inaczej, nie można zaprzeczyć, że jest to wzruszające „torebka niezbędna”.  

Rozprzestrzenianie Się Radości

Ponieważ ujawniłem przypadkowe przedmioty moich kolegów, możesz się zastanawiać, co jest w mojej torbie? Osobiście mój był 10 mini gumowych kaczek … Wyjaśnienie, na które mogę śmiało powiedzieć, jest uzasadnione i rozsądne. Wysłuchaj mnie. Dostałem te 10 mini kaczek od dziecka w tubie. Nalegał, żebym je miał, aby przekazać radość. Po otrzymaniu potwierdzenia od matki, że w rzeczywistości można wziąć te kaczki i nie był to napad na dziecko (podwójne przestępstwo), wsunąłem je do torebki. Jedyną wadą było to, że ciągle piszczą. Rozniosłem radość, rozprowadzając kaczki, ale musiałem zachować jedną, aby być moim towarzyszem podróży w torebce. Teraz nigdzie nie idę bez niego.

Stwórz Własną, Spersonalizowaną Torebkę

Teraz wiesz, co jest w mojej torbie, wraz z kilkoma uroczymi paniami z Bags of Love, chcemy wiedzieć, co jest najbardziej przypadkową rzeczą w twojej torbie! Zostaw komentarz poniżej i daj nam znać. Jeśli chcesz przełączyć się torebkę lub traktować ukochaną osobę do uaktualnienia, a następnie stworzyć własną torebkę na zamówienie w Bags of Love today. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą ofertą na zamówienie i kliknij baner, aby kupić bardziej spersonalizowane prezenty!