Deszcz po prostu nie odejdzie-Wydrukuj swój własny parasol, aby się wyróżnić

Gdy zbliżamy się do miesięcy letnich, nie możemy nie zauważyć, że istnieje pewien element, który nie współpracuje. Matka Natura naprawdę sabotuje naszą szansę na uwolnienie się, ułożenie i cieszenie się latem, na które naprawdę zasługujemy. Kwietniowe Prysznice zostały daleko poza terminem.  

Ja i parasole mieliśmy skalisty związek. Od brzydkich projektów po te marne, które pękają przed wszystkimi po najmniejszym podmuchu wiatru, pośród ulewnej ulewy.  

Nic nie boli mnie bardziej niż ubijanie nowego parasola po raz pierwszy, zauważenie jaskrawego wzoru ukrytego w jego zagniecionej i złożonej formie. Czuję się catfished, „umbrellafished” jeśli chcesz. Teraz jestem dorosłą kobietą chodzącą z tęczą i cytatem „nie możesz mieć tęczy bez małego deszczu”. Nie ma w tym nic złego, ale na pewno został zaprojektowany z myślą o młodszej publiczności.  

Print your own umbrella 

Kiedy idę do pracy, zauważam chytre spojrzenia. Można by pomyśleć, że wyrwałem to prosto z malucha, ilość uwagi, którą to coś przyciąga. Pomiędzy spojrzeniami i chichotami gapiów, zostaje mi Gorzki smak zdrady w ustach. To nie był parasol, którego chciałem, ale wiem, że tak naprawdę nie chciałem nawet zwykłego czarnego parasola.  

Bezpieczne parasole są zbyt nudne i nudne, ale jasne są zbyt jaskrawe i tandetne. Prawie niemożliwe jest znalezienie środka między chęcią wtopienia się w tłum, a chęcią wyróżnienia się, ale tym razem z właściwych powodów … 

Print your own umbrella 

Dla mnie nie ma nic gorszego niż chodzenie po ulicy czując się jak kamuflaż na szarych chodnikach. Więc nadszedł czas, aby odzyskać pas startowy high-street, z odciskiem własnego parasola. Pożegnaj się z prostymi czarnymi brollami i tandetnymi sloganami, które sprawiają, że Twoja skóra pełznie. W Bags of Love możesz wydrukować unikalny parasol osobisty. Prześlij cenne wspomnienia, swoje ulubione projekty i przygotuj się na mnóstwo komplementów. Rozjaśnij Deszczowe dni, Chroń swoje soczyste zamki i zabójczy strój. 

Wydrukuj swój własny parasol, aby wyróżnić się z tłumu. Mocny, bezpieczny i idealny rozmiar. Możesz stworzyć przyciągającą wzrok tarczę przed niesforną pogodą, spersonalizowaną dla Ciebie. Ja sam zdecydowałem się na moje ulubione fotki świąteczne, które przypominają mi o cennych i słonecznych czasach. Możesz zrobić to samo, pomyśl o tym jako o idealnym sposobie na rozjaśnienie tych deszczowych dni. Kliknij tutaj, aby kupić parasole i baner, aby uzyskać bardziej spersonalizowane prezenty.