Etykieta Regifting: jak uniknąć zakłopotania: Przewodnik Regifting

Etykieta Regifting

Czy kiedykolwiek otrzymałeś prezent, którym nie byłeś zachwycony? Czy niezręcznie udawałeś, że go kochasz podczas otwierania? Tak, wszyscy tam byliśmy. Jest to trudne, ponieważ czujesz się winny, że ktoś, kogo jesteś blisko kupił go specjalnie dla Ciebie, a teraz nie chcesz go. Jeśli przydarzy ci się to w przyszłości, nie przejmuj się tym! To jest, gdzie regifting Etykieta wchodzi w grę. Może się to wydawać lekkomyślną rzeczą, ale jeśli zastosujesz się do naszych prostych zasad, jak prawidłowo zarekwirować przedmiot, jest to całkowicie dopuszczalne!

Tylko Regift poza tym samym okręgiem

Jeśli zdecydujesz się ją odzyskać, nie chcesz, aby osoba, która Ci ją dała, dowiedziała się o tym. Sugerujemy, abyś trzymał ten prezent, dopóki nie będziesz dokładnie wiedział, kto będzie następnym odbiorcą. Pomoże to upewnić się, że początkowy darodawca i Nowy odbiorca nie są świadomi wymiany prezentów, więc nikt nie czuje się zraniony. Mogą to być członkowie rodziny, z którymi spędzasz czas, grupa bliskich przyjaciół, a nawet koledzy z pracy. Bez względu na to, jaka to grupa, po prostu jedź łatwą trasą i przegiń poza ten konkretny krąg.

Regift New Items Only

Jeśli chodzi o etykietę regifting, jedna rzecz jest obowiązkowa. Upewnij się, że wybrany przedmiot jest nadal fabrycznie nowy i w oryginalnym opakowaniu. Jeśli tak nie jest, dlaczego nie przekazać go na cele charytatywne? Jeśli już użyłeś przedmiotu, ale nadal chcesz go przekazać komuś innemu, nie prezentuj go w taki sposób, w jaki go otrzymałeś. Bądź uprzejmy i poświęć czas, aby móc zaprezentować prezent w nowy sposób.

Zastanów się nad tym.

Chcesz, aby regifted przedmiot udał się do kogoś, kto by się nim cieszył, kogoś, dla kogo byś wyszedł i kupił ten przedmiot. W ten sposób, jeśli nadal czujesz się winny, że się regiftujesz, to pomaga Ci to usprawiedliwić. Akt regifting to nie tylko sposób na pozbycie się czegoś, czego nie chcesz lub nie masz z czego korzystać, dlatego musisz poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, kto jest w porządku, aby otrzymać przedmiot.

Załóżmy, że otrzymujesz zestaw sztućców, ale masz już wiele sztućców w idealnym stanie. Być może znasz bliskiego krewnego, który mówił o chęci nowego zestawu, lub Twoich przyjaciół, którzy wkrótce biorą ślub i będą potrzebować zestawu sztućców. Proszę bardzo, teraz znasz kolejnego odbiorcę tego zestawu sztućców. Jak zawsze, jeśli nie możesz wymyślić, aby dać go do, przekazać go do lokalnej organizacji charytatywnej.

Bądź szczery z bliskimi Ci osobami

Otrzymałeś prezent jakiś czas temu od kogoś, z kim nie jesteś zbyt blisko, i ostatecznie zdecydowałeś się odzyskać ten przedmiot komuś innemu. Nie ma potrzeby natychmiastowego udostępniania, skąd pochodzi, ale jeśli are w obliczu pytania, Skąd to masz, po prostu bądź z nimi szczery. Pewnie i tak będziesz się z tego śmiał! Dobrą zasadą, aby zapewnić Etykietę regifting jest robić to, z czym czujesz się komfortowo.