Spersonalizowane prezenty na Dzień Ojca od córek

Dzień Ojca jest okazją do uczczenia pierwszego człowieka w twoim życiu. Jednak może być trudno zdecydować, jaki prezent mu dać. Podczas gdy niektórzy Tatusiowie lubią piwo, a inni golfa, aby uzyskać coś naprawdę wyjątkowego (z odrobiną przemyśleń), postanowiliśmy ułożyć listę. Oto kilka prezentów na Dzień Ojca od córek, które pokocha.

Świętuj Więź Ojca I Córki

Naszą pierwszą propozycją jest otrzymanie prezentu, który celebruje wyjątkową więź i wspólną podróż twojego taty. W tym celu spersonalizowane prezenty, do których możesz przesyłać zdjęcia i tekst, zdziałają cuda. Możesz wybrać specjalne zdjęcie z was obu, lub pokazać swoje życie razem na przestrzeni lat. Mamy nawet możliwość dodania tekstu do wybranego elementu. Możesz dołączyć ulubiony cytat twojego taty, specjalną wiadomość lub radę, którą ci kiedyś dał. Poniżej zaproponowaliśmy kilka pomysłów na prezent na Dzień Ojca, aby pokazać, jak bardzo ci zależy.

Zdjęcie Szklanki Whisky

Father's Day Gifts From Daughters

Jeśli twój tata lubi od czasu do czasu pić, dlaczego nie dać mu kieliszka do whisky? To wspaniałe, ciężkie, proste szkło jest wykonane z matowego szkła kryształowego i może być spersonalizowane za pomocą zdjęć, obrazów i tekstu. Twoja szklanka do whisky jest ręcznie robiona w Wielkiej Brytanii, a nawet używa ekologicznych farb, więc na co czekasz? Wznieśmy toast za wspaniałego tatę.

Krawat fotograficzny-Prezenty na Dzień Ojca od córek

Father's Day Gifts From Daughters

Jeśli twój tata jest pracoholikiem, lubi ubierać się mądrze lub zostaje zaproszony na specjalne okazje, dodanie własnych zdjęć i wzorów do krawata może być wyrafinowanym i zabawnym prezentem. Możesz stworzyć krawat w chudy lub klasyczny design, z wyjątkową jakością nadruku i gładkim satynowym materiałem. Twój krawat jest również ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii.

Funky Socks

Father's Day Gifts From Daughters

Urozmaicić swój rysunek skarpetki i stworzyć kultowe niestandardowe skarpetki. Nałóż swoją twarz Na skarpetki, żeby się uśmiechnął. Skarpetki są niezbędne, ale nie ma powodu, aby były nudne. Możesz szybko i łatwo drukować swoje ulubione zdjęcia. Świetnym pomysłem jest wydrukowanie ulubionego przez rodzinę … twojego uroczego zwierzaka. Nic nie mówi, że cię kocham, tak jak najlepszy przyjaciel mans wydrukowany na jego nowej ulubionej parze skarpet.

Spinki Do Mankietów Foto

Father's Day Gifts From Daughters

Kontynuując formalny temat, niektóre spinki do mankietów, do których możesz przesłać ładny projekt, mogą również pójść na dno! Twoje spinki do mankietów będą szczęśliwym przypomnieniem, bez względu na to, gdzie pójdzie twój tata, że jest kochany.

Prezenty na Dzień Ojca od córek wykonane na ostatni

Z torbami miłości znalezienie prezentów na Dzień Ojca od córek nigdy nie było łatwiejsze. Poznaj naszą ofertę i znajdź coś, co przemawia do twojego taty. Możliwości są nieograniczone, a efekty Nadzwyczajne. Kliknij baner, aby zobaczyć dla siebie!