Czy Istnieje Idealny Piknik? Różne Poziomy Piknikowania

Teraz, gdy słońce zdecydowało się wyjść z ukrycia. Czas na moją ulubioną rozrywkę: pikniki! Sezon piknikowy musi być jednym z moich ulubionych zajęć. Dla niektórych idealny piknik może nie istnieje, ale w moich oczach każdy piknik jest idealny po prostu dlatego, że jest to piknik. Radość, jaką przynosi mi dobry koszyk i kolekcja przekąsek, jest niezrównana. Widzisz, podoba mi się liczba różnych form pikników. 

Jest…

Spontaniczny Piknik  

Spontaniczny piknik jest wtedy, gdy jesteś poza domem i chcesz coś przekąsić, ale nie chcesz usiąść w dusznej restauracji lub kawiarni. Więc kupujesz swój losowy asortyment żywności i udajesz się do dowolnego kawałka zieleni i siadasz. Zdrowe i niedrogie, czego więcej można chcieć.

Piknik Podstawowy 

Ten piknik składa się z ukochanego koca i oferty posiłków dla każdej osoby. Tanio i wesoło, dokładnie to, czego potrzebujesz. Jedzenie w przyrodzie to świetny sposób na oderwanie się od szaleństwa i uziemienie siebie. Czas, aby naprawdę cieszyć się jedzeniem i towarzystwem wokół ciebie.

The perfect picnic

Piknik Z Klasą 

Aby piknik zakwalifikował się do tej kategorii, piknik musi mieć klasyczny zestaw piknikowy. Obejmuje to Drewniany kosz wyposażony w mini naczynia, kubki, talerze i termos. Wszystkie pasujące oczywiście! Jeśli nie masz dokładnie tych przedmiotów, Twój Piknik nie należy do tej kategorii. Kanapki są schludne i małe, a skorupa jest pokrojona, mimo że jest to prawdopodobnie najlepsza część. Wszystkie jedzenie wydaje się być miniaturowe, więc nie przybywają wygłodniałe. Ten rodzaj pikniku jest jak budżetowa popołudniowa herbata w lokalnym parku.  

Piknik Godny Insta 

Jest to najwyższy poziom piknikowych celów, które możesz osiągnąć. Aby to było perfekcyjnie wykonane, trzeba dużo zaplanować. Idealny koc piknikowy jest tym, co stanowi ostateczny fundament dla Twojego pikniku. Więc musisz mieć fotogeniczne jedzenie. To nie jest miejsce do gotowania w domu, że obiecujesz smak lepiej niż wygląda, że nie będzie go wyciąć. Świeże owoce, warzywa, ciasta i piękne ciasta są tym, czego potrzebuje ten piknik. Im bardziej żywe i kolorowe jedzenie, tym lepiej.  Sztućce są ekstrawaganckie, szklanki to prawdziwe szkło, a nie plastikowe naczynie jest w zasięgu wzroku. Chodzi o wygląd, więc rogi nie można ciąć. Weź więc butelkę wina i Ubierz swoje najlepsze ubrania, olśniewając widzów swoim idealnym piknikiem.

The perfect picnic

Kiedy Idealny Piknik Się Zmieni

To, co nie jest tak idealne w piknikach, to to, że są w naturze. I jak wiemy, natura może być bardzo nieprzewidywalna. Od roju owadów, psotnych psów, dzielnych gołębi i brutalnych wiatrów, rzeczywistość pikniku musi uwzględniać różne elementy i siły zewnętrzne. Osobiście, czerwony gołąb spoglądający na Moje jedzenie i zataczający się niepokojąco blisko, to wszystko, czego potrzeba, aby mnie zdenerwować. Klaszczesz, stąpasz po nogach i próbujesz je odepchnąć, a one stoją z oczami i bez ruchu. I woulpodziwiam ich zaangażowanie i odwagę, gdybym się ich nie bała.  

Mieć Swój Własny Idealny Piknik

Teraz jesteś zaznajomiony z różnych rodzajów i poziomów pikniku nadszedł czas, aby mieć swój własny dzień zdrowe. Fundament idealnego pikniku zaczyna się od koca. Niezależnie od tego, czy jest to piknik podstawowy, czy klasyczny, chcesz mieć pewność, że czujesz się komfortowo na czystej powierzchni. Koc nadaje ton całemu piknikowi i tworzy idealne tło. Jeśli więc jesteś zmęczony mdłymi nudnymi kocami i chcesz stworzyć własne oszałamiające tło, mamy coś dla ciebie. Kliknij tutaj, aby stworzyć swój własny spersonalizowany koc piknikowy lub tutaj, aby kupić naszą ofertę spersonalizowanych koców. Spraw, aby twój idealny piknik był spersonalizowany!